شنیون عروس

در شرایطی که نزدیک به یک ماه دیگر تا آغاز یازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر باقی مانده، تیم فوتبال نفت در آتش اختلافات مسئولان اراک و تهران می‌سوزد و مشخص نیست بالاخره وظیفه سروسامان دادن به این تیم برعهده کیست!

به گزارش مهر، پس از آنکه تیم فوتبال نفت تهران توانست در هفته آخر دهمین دوره رقابتهای لیگ برتر به طور عجیبی در دسته برتر بماند، برخی نمایندگان مجلس رایزنی‌هایی را برای انتقال این تیم به اراک انجام دادند و پس از کش و قوس های فراوان در نهایت انتقال این تیم به استان مرکزی قطعی شد.

اما در شرایطی که اراکی ها برای گرفتن امتیاز یک تیم لیگ برتری از هیچ تلاشی دریغ نکرده بودند، زمانی که این انتقال قطعی شد و پای هزینه کردن به میان آمد پاپس کشیدند و اعلام کردند تنها در صورتی حاضرند تیم را اداره کنند که هزینه آن را وزارت نفت از تهران پرداخت کند.

اما ابلاغ نامه رئیس جمهوری به دستگاه های دولتی که هرگونه هزینه از محل اعتبارات دولتی به هر شکل در ورزش حرفه ای را ممنوع کرد، عملا مسئولان وزارت نفت نیز نتوانستند با این درخواست موافقت کنند تا تیم فوتبال این وزارتخانه در بلاتکلیفی و سرگردانی قرار گیرد.

پس از این اتفاقات احمد قلعه‌بانی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با ارسال نامه‌ای به استاندار استان مرکزی و فدراسیون فوتبال با اشاره به تمایل نداشتن این استان برای انتقال امتیاز این تیم، ناگزیر خواستار فروش امتیاز آن از طریق مزایده عمومی شد.

اما این پایان ماجرا نبود و مسئولان اراکی در تازه ترین اقدام خود پیشنهادی داده اند که به نظر می رسد خیلی منطقی نباشد. گفته می شود آنها در نامه ای به مسئولان باشگاه در تهران اعلام کرده اند حالا که انتقال تیم نفت به اراک قطعی شده است شما 13 میلیارد تومان برای هزینه یک فصل این تیم پرداخت کنید. در این درخواست عنوان شده که پس از پرداخت این هزینه، آنگاه مسئولان اراکی نسبت به فروش امتیاز تیم فوتبال نفت به هر کس که متقاضی بود اقدامات لازم را انجام خواهند داد. البته باید به این 13 میلیارد تومان قیمت یک تیم لیگ برتری را هم اضافه کرد که مبلغی نزدیک به 20 میلیارد تومان می‌شود!

به هر حال به نظر می رسد بی سروسامانی تیم فوتبال نفت تهران در آستانه آغاز یازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر این تیم تازه پا گرفته را به نابودی خواهد کشاند و با اتفاقاتی که افتاد از هم اکنون می توان پیش بینی کرد در صورت ادامه این روند، نفت تهران در پایان فصل یازدهم یکی از تیم های سقوط کننده به رقابتهای لیگ دسته اول خواهد بود تا با نابودی این تیم خیال همه آقایان راحت شود و یک تیم تهرانی دیگر هم قربانی منافع شخصی شود!
نوشته شده در  2015-08-19  توسط taavony 


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ