شنیون عروس

ایرنا: قائم مقام دبير کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشورمان روز پنجشنبه در وين گفت:جمهوري اسلامي ايران از پيمان پاريس "Paris Pact " و اجراي طرح راهبردي رنگين کمان حمايت مي کند.

"طه طاهري" که در هفتمين نشست مشورتي سياستگزاري اين پيمان در وين سخن مي گفت افزود: هيات جمهوري اسلامي ايران از پيمان پاريس و اجراي استراتژي رنگين کمان به عنوان يکي از ارکان اصلي اقدامات جهاني براي جلوگيري از عبور مواد افيوني از افغانستان و ورود مواد پيش سازها به آن کشور حمايت مي کند.
وي همچنين گفت: مشارکت جدي ايران در قالب ابتکار سه جانبه بهترين نشانه اين حمايت است زيرا بدون آنکه منتظر مساعدت ديگران باشيم مرکز JPC را در پليس مبارزه با مواد مخدر راه اندازي کرده ايم و باوجود محدوديتهاي لجستيکي، ارتباطي و نيز شرايط امنيتي توانستيم چهارمورد عمليات مشترک را اجرا کنيم.
طاهري در ادامه با تشريح فعاليتهاي جاري مبارزه با مواد مخدر در ايران و نيز توضيح درباره برگزاري سمينارها و کارگاههاي آموزشي گفت: جمهوري اسلامي ايران در کنار اقدامات مقابله اي در مرزهاي شرقي کشور که سالانه 600 ميليون دلار هزينه بر کشور تحميل مي کند به عنوان يک استراتژي متوازن بر پيشگيري، درمان و بازتواني معتادات تاکيد دارد و در همين زمينه مشارکت بخش خصوصي و نهادهاي مردمي را در اولويت برنامه هاي خود قرار داده است.
طاهري در پايان با اشاره به پول شويي مرتبط با فعاليتهاي قاچاق مواد مخدر افزود: جمهوري اسلامي ايران به موازات مقابله با تهديدات ناشي از ترانزيت مواد مخدر اقدامات بازدارنده اي را براي مقابله با پول شويي به اجرا گذاشته است.
نوشته شده در  2015-08-18  توسط taavony 


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ