شنیون عروس

بانك صادرات ايران تا پايان نيمه اول آبانماه سالجاري 221 هزار دستگاه پايانه فروش (POS) در راستاي جلب رضايت مشتريان نصب و راه‌اندازي كرد.

به گزارش روابط عمومي بانك صادرات ايران، اين بانك در راستاي جلب رضايت مشتريان و با توجه به مزاياي پرشمار توسعه شبكه پايانه‌هاي فروشگاهي، نسبت به گسترش روزافزون دستگاههاي POS اقدام و تا پايان نيمه اول آبانماه سالجاري افزون بر 221 هزار دستگاه پايانه فروش در فروشگاههاي معتبر سراسر كشور نصب و راه‌اندازي نموده است.

براساس اين گزارش بانك صادرات ايران تا پايان نيمه اول آبانماه 1388 از مجموعه پايانه‌هاي فروشگاهي راه‌اندازي شده خود 80 هزار دستگاه در تهران و 141 هزار دستگاه در استانهاي كشور نصب و به بهره‌برداري رسانده است.

شايان ذكر است بكارگيري دستگاههاي POS در فروشگاههاي كشور مزاياي پرشماري همچون؛ سرعت‌دهي و اطمينان‌بخشي در انجام معاملات، صرفه‌جويي در هزينه‌هاي ملي بابت امحاء اسكناسهاي فرسوده، رونق تجارت الكترونيك، كمك به سلامت و بهداشت افراد جامعه، افزايش ضريب امنيت و ايمني مردم بخاطر بي‌نيازي از حمل پول نقد و كاهش چشمگير مراجعات مردم به دستگاههاي خودپرداز را در پي دارد كه از اينرو بانك صادرات با برنامه‌ريزيهاي انجام شده، توسعه شبكه پايانه‌هاي فروشگاهي را در دستور كار خود دارد.

گفتني است كليه فروشگاههاي معتبر در اقصي‌نقاط كشور كه در زمينه‌هاي مختلف خدماتي، توليدي و بازرگاني فعاليت مي‌كنند طي هماهنگي با اداره كل خدمات كارت بانك صادرات ايران، بدون هيچگونه محدوديتي مي‌توانند نسبت به نصب و بهره‌برداري از دستگاههاي POS اين بانك اقدام نمايند
نوشته شده در  2015-08-18  توسط taavony 


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ