شنیون عروس


نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه گزینه پیشنهادی برای وزارت علوم با نفی نگاه منفی نسبت به دانشگاه توجه ویژه دارد تاکید کرد که دانشجو به آزادی بیان در دانشگاه ها در حد عالی و جلوگیری از ایجاد فضای امنیتی دراین محیط معتقد است.

به گزارش مهر، علی مطهری نماینده تهران که در موافقت با کامران دانشجو گزینه پیشنهادی وزارت علوم سخن می گفت، اظهار داشت: بر خلاف آنچه به نظر می رسد جنبه علمی و فرهنگی دانشجو بر جنبه سیاسی اش غلبه دارد و تنها سیر کارهای او بر حسب وظیفه آن هم در این اواخر جنبه سیاسی داشته است.

وی با بیان اینکه دانشجو نگاه درستی به ماهیت دانشگاه، دانشگاه اسلامی و نفی نگاه منفی نسبت به دانشگاه دارد، گفت: تحقق این موضوعات از طریق وجود اساتید مومن و متعهد و کتب درسی درست در حوزه علوم انسانی محقق می شود که گزینه پیشنهادی وزارت علوم به این موضوعات و اصلاح آن توجه ویژه ای دارد.

مطهری با اشاره به توجه وزیر پیشنهادی علوم به فضای فرهنگی دانشگاه ها و حاکم کردن فضای اخلاقی - فرهنگی در بین دانشگاه و دانشگاهیان تصریح کرد: اگر بخواهیم آزادی بیان را در دانشگاه ها محدود کنیم این موضوع مغایر قانون اساسی است و مشکلاتی را ایجاد می کند. آقای دانشجو به آزادی بیان در دانشگاه ها در حد عالی و جلوگیری از ایجاد فضای امنیتی دراین محیط معتقد است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر پیشنهادی علوم به دلیل اعتراض به دولت انگلستان به خاطر سلمان رشدی آن هم در انتهای تحصیلاتش و بنا به وظیفه شرعی عمل کرده است افزود: وزیر پیشنهادی علوم با علم به اینکه احتمال برخورد با وی و جلوگیری از ادامه تحصیلش آن هم در سالهای پایانی در انگلستان وجود دارد به موضوع سلمان رشدی بنا به وظیفه شرعی خود اعتراض کرده است.

وی در پایان با اشاره به سخنان برخی نمایندگان و وزیران پیشنهادی خواستار آن شد که نمایندگان به حرف هایی که گفته می شود رهبرمعظم انقلاب چنین فرمودند که رای بدهید یا ندهید گوش ندهند چون این موضوع با فلسفه وجودی مجلس مغایر است. تنها در صورتی باید به چنین موردی عمل کرد که صدای رهبری را شنیده یا دست خط ایشان را ملاحظه کنند.  
نوشته شده در  2015-08-18  توسط taavony 


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ