در جلسه جامعه روحانيت مبارز اعلام شد

 

سخنگوي جامعه‌ روحانيت مبارز تصريح كرد: آيت‌الله مهدوي كني دبيركل جامعه‌ روحانيت مبارز اعلام كرد كهدر انتخابات هيات رييسه مجلس خبرگان حضور پيدا مي‌كند.

 

حجت‌الاسلام‌ والمسلمين سالك در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اين‌كه جلسه‌ شوراي مركزي جامعه‌ روحانيت مبارز روز چهارشنبه با حضور دبيركل اين تشكل برگزار شد، گفت: در ابتدا اخبار روز و مسائل داخلي و خارجي به خصوص مسائل خاورميانه مورد بحث و بررسي قرار گرفت و سپس اعضاء به بحث در مورد جايگاه مجلس خبرگان رهبري پرداختند.

 

سالك با اشاره به جايگاه مجلس خبرگان رهبري در قانون اساسي و هم‌چنين اهميت ولايت فقيه و جايگاه اين تشكل گفت: مجلس خبرگان رهبري حافظ نظام و رهبري است و در واقع عامل وحدت است و اين مجلس با حضور علما و شخصيت‌هاي مختلف نقش اساسي در دفاع از دين و ولايت فقيه را بر عهده دارد.

 

وي با اشاره به مباحث مطرح شده در ارتباط با حضور آيت‌الله مهدوي كني در انتخابات هيات رييسه مجلس خبرگان رهبري و درخواست از وي جهت حضور در اين انتخابات گفت: به دنبال اين درخواست‌ها و تقاضاهاي مكرر و با توجه به سابقه‌ آيت‌الله مهدوي كني و درخواست اعضاي جامعه روحانيت مبارز جهت حضور ايشان در انتخابات هيات رييسه مجلس خبرگان، ايشان در پاسخ به اين درخواست گفتند كه مي‌آيم.

 

وي افزود: آيت‌الله مهدوي كني در اين ارتباط به وظيفه شرعي و اعتقادي خود عمل كردند و ايشان همواره بر اساس تكليف عمل كرده‌اند و هر كجا نياز بوده حضور داشته است.

 

در حال حاضر رياست مجلس خبرگان رهبري بر عهده‌ آيت‌الله هاشمي رفسنجاني است و در تاريخ 17 اسفند ماه، اجلاسيه‌ خبرگان برگزار خواهد شد و اعضاي هيات رييسه توسط اعضاي خبرگان انتخاب خواهند شد./ایسنا

نوشته شده در  2018-07-02  توسط taavony 


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ