سرنوشت مرموز دختر ۵ ساله

ادعای یك زن درباره ناپدید شدن دختــر ۵ ساله اش، به تشكیل پرونده جنجالی در دادگاه انجامید.

این زن كه ۴ سال قبل فرزند خردسالش را به مادرشوهرش سپرده بود، مدعی است دختر كوچولویش فروخته شده است.

به گزارش خبرنگار ما، اوایل پائیز امسال زن ۳۰ ساله ای به نام «سحر» به دادسرای ناحیه ۴ رسالت رفت و با تسلیم شكایت ادعای عجیبی مطرح كرد. وی با چشمان اشكبار به بازپرس گفت: «آقای قاضی شما را به خدا كمكم كنید و دختر ۵ ساله ام را به من برگردانید چرا كه مطمئنم «شیما»ی مرا فروخته اند»!

وی در حالی كه از همسر سابق و مادرشوهرش به اتهام كودك آزاری و فروش فرزندش شكایت داشت، ادامه داد: «چهار سال قبل به علت بیماری در یكی از بیمارستان های تهران بستری شدم. آن موقع دخترم «شیما»، یك ساله و شیرخواره بود.

بنابراین با دلتنگی و اندوه زیاد از مادرشوهرم خواستم مراقب دخترم باشد تا از بیمارستان مرخص شوم كه او هم پذیرفت.

با این حال مدتی بعد از بیمارستان مرخص شدم. اما افسوس كه شوهرم به بهانه های واهی و بی اساس بنای ناسازگاری گذاشت و با بیان این كه نمی خواهد بقیه عمرش را صرف مراقبت از زن بیمارش كند به زور طلاقم داد.

بنابراین ناخواسته از خانه بخت به خانه پدرم برگشتم و برای گرفتن حضانت دخترم، دادخواست دادم اما در جلسات رسیدگی به پرونده، هیچگاه همسر یا دخترم را ندیدم تا این كه پس از مدتها پیگیری، با حكم دادگاه، سرپرستی «شیما» تا هفت سالگی به من واگذار شد اما وقتی همراه مأمور كلانتری و دادورز اجرای احكام برای تحویل گرفتن بچه به خانه مادر شوهرم رفتیم او منكر تحویل گرفتن بچه شد و ادعا كرد در این چند سال شیما را ندیده و به طور كامل از او بی خبر است.»زن دلشكسته ادامه داد: همسر سابقم نیز حرف های مادرش را تكرار می كرد تا این كه از زبان یك آشنا شنیدم شوهرم در این سال ها بیكار بوده و به همین خاطر هم دختر كوچولویم را به زنی بلند قد و ناشناس فروخته است.

بازپرس پرونده پس از شنیدن اظهارات شاكی، همسر سابق شاكی و مادرش را احضار كرد. «كریم» در دفاع از خود گفت: «همسرم دروغ می گوید چرا كه هنگام طلاق، تكلیف بچه را روشن كردیم و بچه نزد مادرش ماند.»مادر وی نیز منكر اظهارات عروس سابقش شد.

بدین ترتیب بازپرس دادسرای رسالت پس از بررسی های قضایی و به دلیل نبود دلایل كافی، قرار منع تعقیب متهمان را صادر كرد اما با اعتراض زن جوان پرونده در اختیار شعبه ۱۰۸۵ دادگاه عمومی تهران مستقر در مجتمع قضایی مدرس قرار گرفت و قاضی «حمید عبدالمنافی» رئیس دادگاه پس از بررسی مدارك موجود در پرونده، قرار صادره را نقض و دستور تحقیق از شهود را صادر كرد.

وی از بازپرس پرونده خواست تحقیقات كامل تا زمان پیدا شدن بچه و رفع ابهام ها را از طریق مأموران پلیس آگاهی پیگیری نماید... / روزنامه ايران

نوشته شده در  2018-06-29  توسط taavony 


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ