شنیون عروس


 

 

 

يك رژيم مفيد براي رفع آثار مسموميت با آرسنيك موجود در آب شرب

 

مصرف ريشه‌هاي زيرزميني مثل مواردي كه در بالا ذكر شد و همچنين اسفناج سبز و كدو تنبل اين ويژگي را دارد كه مي‌تواند آثار مسموميت با اين ماده شيميايي را برطرف كند.

 

افرادي كه از آب آشاميدني لوله‌كشي استفاده مي‌كنند به طور طبيعي به سطح بالايي از آرسنيك آلوده مي‌شوند كه با خوردن مقدار بيشتري ترب، تربچه، سيب زميني شيرين و ساير گياهان خوراكي از اين گروه مي‌توانند آثار اين نوع مسموميت را از بدن خود بزدايند.

 

به گزارش ايسنا، سطح اين ماده شيميايي وقتي در بدن افزايش پيدا كند سبب بروز آثاري از مسموميت شيميايي مي‌شود كه از جمله آنها مي‌توان به ايجاد ضايعات پوستي آشكار اشاره كرد. مصرف ريشه‌هاي زيرزميني مثل مواردي كه در بالا ذكر شد و همچنين اسفناج سبز و كدو تنبل اين ويژگي را دارد كه مي‌تواند آثار مسموميت با اين ماده شيميايي را برطرف كند.

 

به گزارش خبرگزاري رويترز، دكتر حبيب الاحسان، متخصص علوم همه‌گير شناسي در دانشگاه شيكاگو در اين باره خاطرنشان كرد: شدت و نوع آثار اين مسموميت در افراد مختلف و بنابر رژيم غذايي كه دارند، فرق مي‌كند.

 

آرسنيك به طور طبيعي در سنگ‌ها، آب، خاك، هوا و مواد غذايي وجود دارد و از فعاليت‌هاي صنعتي هم در محيط زيست وارد مي‌شود. طبق استاندارد آژانس حفاظت از محيط زيست آمريكا مقدار اين عنصر اگر زير 10 ميكروگرم در ليتر آب باشد ايرادي ندارد اما اگر بيشتر شود خطرناك است به طوري كه مقادير زياد آن سبب افزايش خطر ابتلا به سرطان مي‌شود و تماس اندك اما مداوم با اين عنصر با افزايش خطر بروز ديابت نوع دوم و بالا رفتن فشار خون ارتباط دارد./عصرایران

نوشته شده در  2018-06-12  توسط taavony 


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ