شنیون عروس


 

 

 

زن پولدار: شرط بستم از طلا فروشی سرقت کنم!

 

زنی که به اتهام سرقت از یک طلافروشی دستگیر شده است در جریان بازجویی ها انگیزه اش را شرط بندی با دوستش اعلام کرد.

عصر روز شنبه صاحب یک طلافروشی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی گفت زنی را که قصد داشته از او دزدی کند دستگیر کرده است. بلافاصله بعد از اعلام این خبر گروهی از ماموران خود را به طلافروشی رساندند تا در این باره تحقیق کنند. زن جوان به نام لاله که از دیدن پلیس شوکه شده بود حرف های صاحب طلافروشی را درباره وقوع سرقت رد کرد و مدعی شد دزدی نکرده است.

اما ماموران با بازرسی از کیف دستی او چند حلقه النگو و چند رشته زنجیر طلا کشف کردند. در حالی که این زن راهی جز بیان واقعیت نداشت اتهامش را پذیرفت و سرقت از طلافروشی را بر عهده گرفت.

مرد طلافروش در این باره به پلیس گفت: زن جوان حدود ۱۰ دقیقه در مغازه ام بود. او ابتدا گفت می خواهد یک سرویس طلا بخرد اما در ادامه از من خواست چند النگو و زنجیر برایش بیاورم. من هم جواهراتی را که او می خواست مقابلش می گذاشتم تا این که در یک لحظه فهمیدم تعدادی از جواهرات ناپدید شده است از آن جا که هیچ کس جز زن جوان در مغازه ام نبود به او شک کردم و از او خواستم طلاها را پس بدهد اما او شروع به داد و فریاد کرد و من هم مجبور شدم پلیس را خبر کنم.

به دنبال بازداشت این زن، وی صبح دیروز به دادسرای ناحیه ۴ تهران منتقل شد و از سوی جواد میری بازپرس شعبه هشتم تحت بازجویی قرار گرفت. لاله که وضع مالی خوبی دارد درباره انگیزه اش از دستبرد به طلافروشی گفت: مدتی قبل شوهرم برایم یک سرویس طلای گران قیمت خرید و از این نظر هیچ مشکلی نداشتم. من این کار را به دلیل شرطی که با یکی از دوستانم بسته بودم انجام دادم.

او در توضیح این ماجرا گفت: چند روز پیش همراه یکی از دوستانم به چند طلافروشی رفتیم تا طرح های تازه را ببینیم. در این بین دوستم گفت حاضر است سر دزدی از طلافروشی با من شرط ببندد. او من را تحریک کرد و گفت اگر از طلافروشی سرقت کنم زن شجاعی هستم. من هم که همه چیز را به شوخی گرفته بودم به او قول دادم چند النگو و زنجیر طلا بدزدم. به این ترتیب روز دستگیری ام وارد طلافروشی شدم و خیلی ناشیانه چند النگو را داخل کیفم گذاشتم اما خیلی زود دستم برای صاحب طلافروشی رو شد و دستگیر شدم..../ روزنامه خراسان

نوشته شده در  2017-10-30  توسط taavony 


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ