به دليل شرايط ناامن يمن سفرم را لغو كردم

 

سرمربي تيم ملي فوتبال گفت: مي‌خواستم براي آناليز حريفان ايران در جام خليج فارس به يمن بروم که به دليل شرايط ناامن اين کشور سفرم لغو شد.

 

تيم ملي ايران قبل از شروع مسابقات جام ملت‌هاي 2011 در روزهاي هفتم و هشتم دي با تيم ملي قطر 2 مسابقه دوستانه برگزار خواهد کرد.

افشين قطبي درباره علت انجام 2 ديدار تدارکاتي با شاگردان برنو متسو در اردوي ابوظبي تاکيد کرد: بازي اول ما با نفرات اصلي است، اما در بازي دوم فرصت را به بازيکناني ذخيره مي‌دهيم.

وي ادامه داد: قبل از سفر به دوحه بازيکنان 3 روز به طور کامل استراحت خواهند کرد، اگر چه در دي ماه 2 بازي دوستانه نيز برگزار خواهيم کرد.

سرمربي تيم ملي درباره ميزان شناختش از حريفان ايران در جام ملت‌ها اظهار داشت: ابتدا تصميم بر اين بود که من و يکي از اعضاي کادر فني براي ديدن مسابقات جام خليج فارس و ارزيابي حريفان ايران در جام ملت‌هاي آسيا به يمن برويم، اما بررسي کرديم و متوجه شديم که نمي‌توانيم از شرايط امنيتي آن کشور مطمئن باشيم و به همين دليل سفر را لغو کرده و تصميم گرفتيم مسابقات را از تلويزيون و فيلم بازي‌ها پيگيري کنيم.

وي افزود: اين کار انجام شده و همه مسابقات به ويژه ديدارهاي حريفان ايران را ديده و آناليز کرده‌ايم تا از آن براي تيم خودمان استفاده کنيم. ضمنا بايد بر اين نکته بار ديگر تاکيد کنم که نتايج عراق و امارات در اين مسابقات که هر دو نيز به مرحله نيمه پاياني راه يافتند، نشان مي‌دهد که ايران در چه گروه سختي در جام ملت‌ها قرار دارد.

قطبي در پايان باتوجه به کار سخت تيم ايران در جام ملت‌هاي آسيا از همه مسئولان و خانواده فوتبال خواست که از تيم کشورمان حمايت کنند و به همه اعضاي تيم انرژي مثبت بدهند..../فوتبال3

نوشته شده در  2015-04-16  توسط taavony 


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ