طلافروش

 

 

 

فارس: رئيس اتحاديه طلا جواهر تهران، گفت: اعضاء اتحاديه طلافروشان تا پايان ماه جاري موظفند به منظور اجراي قانون ماليات بر ارزش افزوده در سايت سازمان امور مالياتي ثبت نام كنند.

احمد وفادار با بيان اينكه طلافروشان تا پايان آبان ماه جاري مهلت دارند در سايت سازمان امور مالياتي براي قانون ماليات بر ارزش افزوده ثبت‌نام كنند، اظهار داشت: همه اعضاء اتحاديه تا پايان ماه جاري موظفند در سايت سازمان امور مالياتي ثبت نام كنند.

وي افزود: مشمولان بند «الف» و «ب» در قانون ماليت بر ارزش افزوده كه شامل بنكدارها و خرده‌فروش‌ها مي‌شود از ابتداي مهر موظف به اعمال سه درصد ماليات بودند اما از هم اكنون هم مي‌توانند اين قانون را اعمال كنند و سه درصد را در فاكتورهاي فعلي خودشان اعمال كنند تا از ابتداي سال آينده با كمك سازمان امور مالياتي فاكتورهاي جديد به اصناف ارائه شود.

وفادار در واكنش به اين نكته كه هم‌اكنون اجراي قانون ماليات بر ارزش ازوده در طلافروشي‌ها مشاهده نمي‌شود، اظهارداشت: با توجه به برگزاري دوره‌هاي آموزشي براي اعضاء صنف از هفته آينده، قطعا تا چند روز آينده طلافروشان سه‌درصد ماليات را از خريدار دريافت خواهند كرد.

وي يكي از دلايل مشكلات اجراي قانون مذكور را وجود رسته‌هاي مختلف در اين صنف عنوان كرد و افزود: يك رسته‌هاي مختلفي از جمله بنكداران، توليدكنندگان خرد، توليدكنندگان انبوه،‌ تعميركار‌ان و ... هستند كه براي ابهاماتي وجود دارد كه با همكاري سازمان امور مالياتي و نمايندگان اين ابهامات را برطرف مي‌كنيم.

به گفته‌ وي يكي از علل مشكلات پيش‌آْمده در روند اجراي قانون ماليات بر ارزش افزوده ضعف اطلاع‌رساني توسط نهادهاي مربوطه است.

رئيس اتحاديه فروشندگان طلا و جواهر تهران، با تأكيد بر اجراي قانون ماليات برارزش افزوده در چند روز آينده توسط طلافروشان، تصريح كرد: اميدواريم شما خبر اجراي اين قانون را به اطلاع عموم برسانيد اما در خصوص اين قانون و و نحوه‌ اجراي آن براي مردم اطلاع‌رساني شود تا براي طلافروشان مشكلي ايجاد نشود.

وي در خصوص نتيجه جلسه اعضاي اين اتحاديه با نمايندگان مجلس، گفت: چند پيشنهاد در رابطه با توليد، توزيع و صادرات طلا براي بهبود شرايط فعاليت صنعت طلا به نمايندگان ارائه شد..../تحلیل:فارس

نوشته شده در  2015-04-16  توسط taavony 


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ